09123456789 claue@domain.com
حراج تابستانی تا 50% تخفیف ! همین حالا خرید کنید...

سبد خرید

بهینه سازی وب سایت

genesis-miningbeste casino spiele

بهینه سازی وب سایت

بهینه سازی و سئو وب سایت های گرافیکی

تيم برنامه نويسي 30 اپ امروز تصميم برآن گرفته تا در رابطه با بهينه سازي وب سايت و بهينه سازي وب سايت ها گرافيکي اطلاعاتي را در اختيار شما قرار دهد.
gun control argumentative essay outline
بهینه سازی و سئو در وب سایت های گرافیکی و مبتنی بر تصاویر شرایط خاص خود را دارد . وبسایت های گرافیکی عموما به وب سایت هایی اطلاق می شود که مدیران و صاحبان سایت خیلی تمایلی به استفاده از متن و محتوا در وب سایت خود ندارند و علاقه مندند که بجای محتوا بیشتر با تصاویر و گرافیک پیام خود را در سایت منتشر کنند .وبسایت هایی که در زمینه های تبلیغات , دکوراسیون , عکاسی و… فعالند تمایل زیادی به داشتن چنین وب سایت هایی دارند گرافیک دیزاین به شما کمک می کند تا شما به اهداف خود برسید اگر می خواهید هم گرافیک و زیبایی را داشته باشید و هم بهینه سازی و سئو را گزینه های زیادی نخواهید داشت . با ما مشورت کنید.

بهینه سازی سایت برای گوگل و کاربران

متاسفانه سئوکاران غالبا از کاربران غافل می شوند و وبسایت ها و صفحاتشان را طوری طراحی و نشر می دهند که گوگل می پسندد . داشتن یک وب سایت گرافیکی و جذاب بدون دیده شدن به درد نمیخورد ولی داشتن یک وب سایت بهم ریخته و نامنظم در صفحه اول گوگل و با ترافیک بالا هم ارزش چندانی ندارد . یک وبسایت اگر 100 بازدید کننده داشته باشد و یک نفر را به مشتری تبدیل کند با وب سایتی که یک بازدید کننده داشته و همان را به مشتری تبدیل کرده از نظر کارایی تفاوتی ندارند. بهینه سازی سایت برای گوگل زمانی میتواند درهای موفقیت را به کسب و کاری باز کند که همزمان برای کاربران هم وب سایت زیبایی باشد.

تخمین و براورد هزینه بهینه سازی و سئو سایت شما

مطابق با تعرفه های کاری گرافیک دیزاین statements about poverty اگر وب سایت شما یک وب سایت تجاری عادی با کلیدواژه های محدود باشد . هزینه های سئو وب سایت شما در در 6 ماه اول به ازای هر ماه از 400,000 تومان تا 700,000 تومان می باشد . این رقم برای وب سایت های فروشگاهی و گرافیکی 20% افزایش می یابد . و برای وب سایت های که قصد رقابت در کلیدواژه های پرترافیک دارند نسبت به بررسی کامل کلیدواژه ها تعیین میشود . .برای شروع وبسایت خود را به ما اعلام کنید تا کارشناسان ما آنالیزهای لازم را انجام داده و هزینه دقیق سئو وب سایت شما را اعلام کنند.

هزینه بهینه سازی و سئو وب سایت

  • عوامل تاثیر گذار درهزینه سئو و بهینه سازی وب سایت
  • ترافیک کلید واژه ها مهمترین عامل موثر در هزینه بهینه سازی و سئو هستند
  • سایت های رقیب و میزان فعالیت آنها تا 25 درصد هزینه های سئو سایت را کم یا زیاد میکنند
  • تعداد کلیدواژه ها تا 20% میتوانند باعث تغییر در هزینه های بهینه سازی و سئو وب شوند
  • زبان برنامه نویسی سایت , گرافیک و…. حداکثر تا 10% روی هزینه های بهینه سازی و سئو موثرند

academic writing